Noutăţi de toamnă: Explorează şi bucură-te de 15% Reducere

Tu ce visai să devii când erai copil? Pictoriţă, arheolog, scriitoare, scenarist, muză, diplomat, actriţă, psiholog, poet, stilist, designer sau vindecător? Nu contează dacă ai ales alt drum decât cel la care visai cândva, pentru că nu este niciodată prea târziu să te reinventezi!

La Fundaţia Calea Victoriei ai ocazia să adaugi talente, abilităţi, informaţii valoroase sau chiar direcţii profesionale noi în povestea vieţii tale!

Toamna asta poţi alege orice curs din programa noastră pentru a te întoarce la o veche pasiune, sau pentru a descoperi direcţii noi, pentru a explora subiecte care te fac, uneori, să visezi cu ochii deschişi pe stradă sau la şedinţele cu colegii.

Luna septembrie aduce cursuri noi care îţi pot oferi un plus de inspiraţie, energie dar mai ales delectare!

📣 Dacă ai simţ artistic, încearcă atelierul de actorie pentru a te deconecta, sau cursul de arta portretului pentru a picta chipuri care te inspiră. Sau alege jocul cu mărgelele de sticlă, pentru a învăţa tehnici de art-terapie şi a crea obiecte cu suflet!

📣 Dacă eşti pasionat de frumos, poţi explora cursul de design interior, pentru a înţelege importanţa spaţiului locuit şi a-ţi redecora casa, sau poţi urma cursul despre romantismul european unde admiri cele mai frumoase tablouri din sec XIX şi afli misterele lor.

📣 Pentru cei pasionaţi de cele mai profunde zone ale spiritului, am pregătit un curs despre cel mai mare scriitor rus, Dostoievski şi capodoperele sale literare, precum şi un atelier unde afli povesti mistice despre îngerii din iudaism, creştinism şi islam.

Între 6-13 septembrie bucură-te de oferta de toamnă care aduce 15% reducere la orice curs din lista de mai jos, derulat la sediu sau online!

Atelier de Actorie şi improvizaţie, din 13 septembrie cost întreg: 400 de lei, cost redus: 340 de lei

Bijuterii arhitecturale din Micul Paris, din 13 septembrie cost întreg: 240 de lei, cost redus: 204 lei

Comunicarea eficientă şi tehnicile NLP, din 13 septembrie cost întreg: 320 de lei, cost redus: 272 de lei

Dostoievski şi romanele sale celebre: curs online, din 13 septembrie cost întreg: 320 de lei, cost redus: 272 de lei

Curs online de Scenaristică – Cum se scrie un film, din 14 septembrie cost întreg: 320 de lei, cost redus: 272 de lei

Introducere în Design interior – curs online, din 14 septembrie cost întreg: 375 de lei, cost redus: 318,75 de lei

Introducere în Istoria artei – Curs online în şase întâlniri, din 14 septembrie cost întreg: 420 de lei, cost redus: 357 de lei

Club online de Desen: Creativitate, inspiraţie, relaxare, din 15 septembrie cost întreg: 320 de lei, cost redus: 272 de lei

Poveşti despre îngeri: Iudaism, Creştinism, Islam, din 15 septembrie cost întreg: 320 de lei, cost redus: 272 de lei

Poveştile Trupului – explorări psihosomatice, din 15 septembrie cost întreg: 375 de lei, cost redus: 318,75 de lei

Romantismul european. Artă, modă şi societate, din 15 septembrie cost întreg: 240 de lei, cost redus: 204 lei

Atelier de Content writing, din 16 septembrie cost întreg: 200 de lei, cost redus: 170 de lei

How to be a Lady: Exerciţii de feminitate, din 17 septembrie cost întreg: 240 de lei, cost redus: 204 lei

Atelier de scriere creativă în cheia celor cinci simţuri, din 21 septembrie cost întreg: 375 de lei, cost redus: 318,75 de lei

Cum să-ţi îmbunătăţeşti stima de sine? Atelier online, din 22 septembrie cost întreg: 320 de lei, cost redus: 272 de lei

Cum creezi conţinut care să placă pentru Social Media, din 23 septembrie cost întreg: 320 de lei, cost redus: 272 de lei

Curs de Branding personal, din 23 septembrie cost întreg: 240 de lei, cost redus: 204 lei

Atelier online de nutriţie: Cum ne hrănim sănătos?, din 27 septembrie cost întreg: 375 de lei, cost redus: 318,75 de lei

Oferta este valabilă doar pentru cursurile din listă, achitate în perioada 6-13 septembrie. Reducerea se aplică la costul întreg al cursului şi nu se cumulează cu alte vouchere sau reduceri.

Dacă ai întrebări sau vrei să faci cadou un curs, scrie un mesaj pe [email protected].

foto: Tyler Nix – sursa https://unsplash.com/photos/sh3LSNbyj7k