Căutăm voluntari. Vii la noi?

Dacă eşti o persoană proactivă, te interesează viaţa culturală a oraşului şi-ţi place să te implice în diverse proiecte, te vrem în clubul nostru de voluntari.

Ce înseamnă să fii voluntar la Fundaţia Calea Victoriei?

– Vei face parte dintr-o echipă ce nu se opreşte atunci când apar obstacole, ci se concentrează pe soluţii şi creativitate
– Ai posibilitatea să te întâlneşti cu lectorii noştri: artişti şi profesionişti în diverse domenii şi să înveţi de la ei
– Poţi participa gratuit la cursurile organizate de noi
– Ai ocazia să vezi ce se întâmplă în culisele conferinţelor şi concertelor ce le vom organiza
împreună
– La cerere, primeşti Adeverinţă sau Certificat de Voluntariat.

Scrie-ne pe [email protected] dacă te-am făcut curios, spune-ne pe scurt ce studiezi acum, care sunt punctele tale forte şi ce preocupări ai, şi stabilim împreună o întâlnire la care să ne cunoaştem şi să povestim mai multe despre ce e de făcut. Aşteptăm mesajul tău până pe 7 martie. :)